Wszyscy się liczą

Książka

Wszyscy się liczą

  • Wydawnictwo: Dwie Siostry
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788381501149
  • Ilość stron: 64
  • Format: 24.5 x 33.8 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 42,00 PLN
Nasza cena 26,46 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 42,00 PLN
Nasza cena 26,46 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wszyscy się liczą - Roskifte Kristin

Każdy jest inny, ale wszyscy się liczą! Błyskotliwe połączenie wyszukiwanki, książki do nauki liczenia i obrazkowej opowieści o ludzkości.Z tą wyjątkową wyszukiwanką nauczysz się liczyć od 0 do 7,7 miliarda – i tego, że każdy człowiek się liczy. Licz ludzi na kolejnych stronach i obserwuj ich losy. Zastanów się, o czym myślą, co czują i co właśnie przeżywają. Jeśli masz bystre oko, odkryjesz ich duże i małe sekrety. Przekonasz się, że każdy jest inny, każdy ma własną, wyjątkową historię i nikt nie jest ważniejszy od innych – i że każdy jest częścią naszego wspólnego świata. A jeśli dobrze poszukasz, to kto wie – może nawet znajdziesz tu siebie!Kto wybiera się w podróż, a kto skądś ucieka?

Kto czuje się samotny, a kto się zakochał?

Kto się świetnie bawi, a kto przeżywa żałobę?

Kto właśnie wygrał w lotto, a kto boi się, że zbankrutuje?Chcesz znać odpowiedzi? Przyjrzyj się ludziom. Tym w książce i tym wokół ciebie.Atrakcyjny i oryginalny koncept, efektowna warstwa graficzna i głębokie przesłanie zapewniły tej niezwykłej książce uznanie na całym świecie. W ciągu dwóch lat została przetłumaczona na ponad trzydzieści języków. Zdobyła Nagrodę Literacką Rady Nordyckiej 2019 i znalazła się na prestiżowej międzynarodowej liście White Ravens. Była także nominowana do Brageprisen – najważniejszej norweskiej nagrody literackiej, oraz do World Illustration Awards.Ta książka wyróżnia się w swoim gatunku. Można czytać ją wiele razy i za każdym razem odkrywać coś nowego. Można zobaczyć w niej myśli innych ludzi – a może nawet rozpoznać samego siebie w którymś z bohaterów.   

werdykt jury Nagrody Literackiej Rady NordyckiejImponująca, ambitna i wyjątkowa książka obrazkowa. Genialne połączenie wyszukiwanki, książki do nauki liczenia i inspiracji do opowiadania.

werdykt jury nagrody literackiej BrageprisenSkarbnica małych i dużych tajemnic.

„Kirkus”Wielokrotnie nagradzana wyszukiwanka – inna niż wszystkie. Zaprasza czytelników do namysłu nad tym, co wydarza się i może wydarzyć w ich życiu – a czego nie widać na pierwszy rzut oka. Znakomicie rozwija zmysł obserwacji, empatię i wyobraźnię.

„The Sunday Times”To po prostu najgenialniejsza książka do nauki liczenia. Pełna wielokrotnie powracających postaci i rozwijających się przez całą książkę historii. Cudownie mądra i mądrze cudowna. Tak wiele w niej jest do zobaczenia i do opowiedzenia.

Simon Smith, PicturebookPage / Bookauthority


Szczegóły: Wszyscy się liczą - Roskifte Kristin

Tytuł: Wszyscy się liczą
Autor: Roskifte Kristin
Wydawnictwo: Dwie Siostry
ISBN: 9788381501149
Tytuł oryginału: Alle sammen teller
Tłumacz: Skoczko Milena
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 64
Format: 24.5 x 33.8 cm
Oprawa: twarda
Podobne do: Wszyscy się liczą - Roskifte KristinPromocje

Inne pozycje tego autora: Roskifte Kristin (1)