Menopauza. Podróż do esencji kobiecości

Książka

Menopauza. Podróż do esencji kobiecości

  • Wydawnictwo: Otwarte
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788381350396
  • Ilość stron: 320
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
poniedziałek (2020-07-13)
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 44,27 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,99 PLN
Nasza cena 44,27 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Menopauza. Podróż do esencji kobiecości - Maciąg Agnieszka

Menopauza jest początkiem „złotego czasu” w życiu kobiety. Jest naturalnym etapem i warto się do niego przygotowywać, mając 30, 40 lat. To od naszych nawyków żywieniowych i stylu życia zależy, jaki ten czas dla nas będzie. Nie jesteśmy skazane na cierpienie, dyskomfort i trudne dolegliwości! Nie jesteśmy niewolnicami naszych hormonów − to my tworzymy nasze życie, samopoczucie i zdrowie! To wszystko naprawdę jest w naszych rękach.Okres menopauzy daje nam wspaniałe możliwości rozwoju. Możemy z nich skorzystać, jeśli w pełni zrozumiemy ten proces na poziomie ciała, emocji i ducha. Jeżeli dobrze wykorzystamy ten czas, wtedy wejdziemy na poziom mistrzyni, będziemy cieszyć się doskonałym samopoczuciem, zdrowiem, witalnością i młodością do późnych lat. Jak tego dokonać? O tym mówi ta książka. Napisałam ją dla kobiet w wieku od 35 do 135 lat!

Życzę Wam pięknego, mądrego, cudownego czasu przejścia!

Z miłością

AgnieszkaTo zupełnie nowe i świeże spojrzenie na okres menopauzy, choć czerpie także ze starożytnej mądrości. Niezwykle ważna, potrzebna i wartościowa książka, napisana dla kobiet przez kobietę przechodzącą menopauzę.Agnieszka Maciąg jest autorką dziesięciu bestsellerowych książek. Słynna seria Smaków w 2019 roku została uhonorowana nagrodą Herbapol Esencja Natury w kategorii „Natura i smak”. Jej książki sprzedały się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy.

Czytelniczki doceniają, że motywuje je do zmiany stylu życia i kreuje modę na częściowo zapomniane, a przecież tak cenne naturalne polskie produkty odżywcze jak kasze, propolis, pokrzywa czy zakwas z buraków. Najnowszą książką Agnieszka Maciąg odczarowuje temat menopauzy.


Szczegóły: Menopauza. Podróż do esencji kobiecości - Maciąg Agnieszka

Tytuł: Menopauza. Podróż do esencji kobiecości
Autor: Maciąg Agnieszka
Wydawnictwo: Otwarte
ISBN: 9788381350396
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Oprawa: Twarda
Promocje