Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa 973/2/2020

,

Podręcznik

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa
973/2/2020

,

  • Producent: Nowa Era
  • Rok produkcji: 2020
  • ISBN: 9788326739521
  • Ilość stron: 392
  • Format: 170 x 240 mm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 50,51 PLN
Nasza cena 46,90 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 50,51 PLN
Nasza cena 46,90 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa - Tomasz Rachwał, Wioleta Kilar

Podręcznik „Oblicza geografii 2” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury.Ułatwia zrozumienie przyczyn i konsekwencji wybranych procesów politycznych i społeczno-gospodarczych dzięki elementowi Przyczyny i skutki.

W ciekawy sposób wyjaśnia skomplikowane zjawiska i procesy społeczno-ekonomiczne na atrakcyjnych i czytelnych infografikach.

Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający.

Umożliwia przypomnienie podstawowej wiedzy z geografii dzięki elementowi To było w szkole podstawowej zamieszczonemu na początku każdego rozdziału.

Ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych z określonym czasownikiem operacyjnym dzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe zamieszczonym na końcu każdego rozdziału.

Ułatwia przygotowanie do matury za pomocą elementu Interakcje, który w syntetyczny sposób przedstawia najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego.

Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi W Polsce.

Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele.Szczegóły: Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa - Tomasz Rachwał, Wioleta Kilar

Tytuł: Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa
Podtytuł: 973/2/2020
Autor: Tomasz Rachwał, Wioleta Kilar
Producent: Nowa Era
ISBN: 9788326739521
Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 2 - po podstawówce
Technikum » Klasa 2 - po podstawówce

MEN: 973/2/2020
Przedmiot: Geografia
Rok produkcji: 2020
Ilość stron: 392
Format: 170 x 240 mm
Oprawa: miękka
Promocje