Kicia Kocia u dentysty

Książka

Kicia Kocia u dentysty

  • Wydawnictwo: Media Rodzina
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788380088535
  • Ilość stron: 24
  • Format: 19,2 x 19,2 cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-09-27)
Cena 9,40 PLN
Nasza cena 5,49 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 9,40 PLN
Nasza cena 5,49 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kicia Kocia u dentysty - Głowińska Anita

Kicia Kocia u dentysty! Nigdy jeszcze nie była dentystycznym gabinecie. Jest ciekawa, ale trochę się boi. Starannie myje ząbki, pani doktor je obejrzy, żeby stwierdzić, czy są zdrowe. Ząbki są zdrowe, Kicia Kocia już się nie boi i obiecuje, że będzie o nie dbała i zachęci do tego swoich przyjaciół.Kicia Kocia
to bohaterka bestsellerowej serii dla małych dzieci Anity Głowińskiej. Ulubienica przedszkolaków przeżywa wraz z nimi pierwsze przygody. Książeczki o Kici Koci pomagają oswoić najbliższą rzeczywistość, uczą relacji, współdziałania. Uwielbiany cykl dla maluchów charakteryzuje się wyrazistymi, kolorowymi, atrakcyjnym ilustracjami oraz  prostym, zrozumiałym dla dziecka tekstem.Tytułowa rezolutna kotka odważnie odkrywa świat. Towarzyszą jej wyrozumiali opiekunowie – rodzice i dziadkowie. Nie można też nie wspomnieć o wiernych przyjaciołach, którymi są: Pacek, Adelka i Julianek. Wraz z nimi Kicia Kocia uczy się też najważniejszych zasad w codziennym życiu.Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek, a także podseria Akademia Kici Koci.Kilka słów autorki o sobie:

Urodziłam się i mieszkam w Gdańsku, ale wiele cudownych lat spędziłam w Toruniu, gdzie skończyłam Wydział Sztuk Pięknych na  UMK. Studiowałam kierunek Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej pod kierunkiem prof. Marii Roznerskiej.


Przez długi czas byłam przekonana, że bycie mamą nie leży w moim charakterze. Odkąd jednak w moim życiu pojawiły się dzieci (najpierw córka, potem syn) –  oszalałam na ich punkcie. Jednym z przejawów tego szaleństwa było wypełnianie domowej przestrzeni dziecięcą literaturą. Zaczęłam buszować po księgarniach i kupować książki.  Coraz więcej książek i jeszcze więcej… Wreszcie, zarówno dzieciom jak i mnie, to nie wystarczało, więc sama wzięłam się za tworzenie. Zaczęłam pisać i ilustrować. Czasem tylko pisać, czasem tylko ilustrować. 


Trochę się już tego uzbierało. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji. Wymienienie wszystkich byłoby nudne, wspomnę więc tylko te najbardziej znane, czyli kolekcję „Cała Polska czyta dzieciom”, dla wydawnictwa Polityka i Fundacji Cała Polska czyta dzieciom, oraz serię „Kicia Kocia”. Poza ilustrowaniem i pisaniem pomagam mężowi projektować plakaty, opakowania i katalogi dla rożnych firm, np. dla banków czy Galerii Sztuki. 

 


Szczegóły: Kicia Kocia u dentysty - Głowińska Anita

Tytuł: Kicia Kocia u dentysty
Autor: Głowińska Anita
Wydawnictwo: Media Rodzina
Seria: Kicia Kocia
ISBN: 9788380088535
Tytuł tomu: Kicia Kocia u dentysty
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 24
Format: 19,2 x 19,2 cm
Oprawa: miękka
Podobne do: Kicia Kocia u dentysty - Głowińska AnitaPromocje