Europa w 10 dni Wiek: 10+

,

Gra

Europa w 10 dni
Wiek: 10+

,

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650614826
  • Format: 23 x 23 x 6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-10-18)
Cena 122,74 PLN
Nasza cena 59,99 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 122,74 PLN
Nasza cena 59,99 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Europa w 10 dni - Alan R. Moon, Aaron Weissblum

Zaplanuj wycieczkę marzeń!Gra Alana R. Moona, twórcy bestsellerowej serii Wsiąść do Pociągu!Z Hiszpanii samolotem do Grecji? A może lepiej statkiem, zahaczając po drodze o Maltę? W całej Europie jest wiele do odkrycia, podobnie jak wiele jest dróg do zwycięstwa w tej wyjątkowej grze rodzinnej! Dobierajcie kolejne płytki podróży i składajcie je w całość, by wspólnie stały się idealnym planem wycieczki po Starym Kontynencie.

Na czym to polega?Naszym celem jest jak najszybsze ułożenie planu dziesięciodniowej podróży. W tym celu musimy zebrać zestaw 10 kafelków, które w logiczny sposób odzwierciedlą nasze przemieszczanie się po Europie.W tym celu będziemy dobierać kolejne płytki podróży i zastępować nimi te, które już mamy w swoim zestawie.Znajdująca się na środku plansza będzie służyła nam za podpowiedź, jakie kraje możemy ze sobą łączyć, a także jakich środków transportu możemy w tym celu użyć. Wystarczy przestrzegać trzech prostych zasad:

- Jeśli państwa mają wspólną granicę, możemy przemieszczać się między nimi pieszo. Między kafelkami takich państw niepotrzebny jest żaden środek transportu.

- Między państwami, które na mapie oznaczone są jednakowym kolorem, możemy poruszać się drogą lotniczą. W tym celu należy dopasować do nich kartę samolotu w odpowiednim kolorze i umieścić między nimi.

- Państwa graniczące z tym samym morzem lub oceanem możemy połączyć drogą morską. Ich kolor nie ma znaczenia, ale między ich płytkami musi się znaleźć prom podpisany odpowiednim akwenem.Dlaczego pokochasz tę grę?

- To prosta i przyjemna gra rodzinna, która spodoba się zarówno zaawansowanym graczom, jak i planszówkowym nowicjuszom. Nie wymaga żmudnego tłumaczenia, a sama rozgrywka nie jest skomplikowana.

- Pozbawiona negatywnej interakcji, gra doskonale nadaje się do rozgrywek w rodzinnym gronie, a także wśród osób, które nie przepadają za drobnymi złośliwościami przy stole.

- Pięknie wykonana jest przyjazna dla najmłodszych, a dzięki planszy-mapie, będzie utrwalała naszą wiedzę z geografii Europy.Zawartość pudełka:

- 52 płytki państw

- 19 płytek środków transportu (10 płytek samolotu i 9 płytek statków)

- 4 zestawy stojaków na płytki (po 2 stojaki w każdym zestawie)

- plastikowy podajnik

- plansza

- instrukcjaLiczba graczy: 2-4 osoby

Średni czas gry: 20-30 minut

Wiek: 10+


Szczegóły: Europa w 10 dni - Alan R. Moon, Aaron Weissblum

Nazwa: Europa w 10 dni Wiek: 10+
Autor: Alan R. Moon, Aaron Weissblum
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650614826
Format: 23 x 23 x 6 cm
Oprawa: pudełko
Promocje

Inne pozycje tego autora: Alan R. Moon, Aaron Weissblum (1)