Przewodnik kujona Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie jako młody lekarz

Książka

Przewodnik kujona
Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie jako młody lekarz

  • Wydawnictwo: PZWL
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788320061093
  • Ilość stron: 220
  • Format: 16.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 54,10 PLN
Nasza cena 49,21 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 54,10 PLN
Nasza cena 49,21 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przewodnik kujona - Lipiec Piotr

Praktyczny przewodnik po kolejnych szczeblach edukacji i kariery zawodowej lekarza, od wyboru liceum i profilu klasy, przez przygotowania do matury, rekrutację na uczelnię i kolejne lata studiów, po pierwsze kroki w zawodzie.
Czytelnik znajdzie w nim dokładny opis wszystkich tych etapów, a jednocześnie propozycje sprawdzonych rozwiązań ułatwiających przejście każdego z nich i osiągnięcie zamierzonych celów. Niezbędnik przede wszystkim dla rozważających aplikowanie na studia medyczne i dla studentów medycyny, ale również dla młodych lekarzy.
Autor - prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec ? to 44 letni lekarz (kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych) i nauczyciel akademicki (kierownik Zakładu Szybkiej Diagnostyki Kardiologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi) z dorobkiem naukowym obejmującym ponad 250 publikacji ? artykułów, wytycznych oraz rozdziałów w polskich i zagranicznych podręcznikach. Promotor i/lub recenzent w licznych postępowaniach o nadanie stopni naukowych doktora i doktora habilitowanego oraz tytułu naukowego profesora. Przewodniczący Komisji Nagród, członek Zarządu Głównego i współredaktor podręcznika Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Opiekun studenckiego koła naukowego i wykładowca na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach dla lekarzy.
W liceum wygrał ogólnopolską Olimpiadę Chemiczną i zdobył brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Chinach. Studia ukończył z najwyższą lokatą, tytuł naukowy profesora uzyskał w wieku 38 lat.
Wielbiciel książek i filmów science fiction. Czas wolny najchętniej spędza nad wodą i w górach z żoną Ewą, dziećmi Hanią i Michałem oraz psem Figą.


Szczegóły: Przewodnik kujona - Lipiec Piotr

Tytuł: Przewodnik kujona
Podtytuł: Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie jako młody lekarz
Autor: Lipiec Piotr
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788320061093
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 220
Format: 16.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.22 kg
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: