25 lat niewinności (okładka filmowa)

Książka

25 lat niewinności
(okładka filmowa)

  • Wydawnictwo: Znak
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788324072620
  • Ilość stron: 320
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-05-17)
Cena 41,99 PLN
Nasza cena 31,21 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 41,99 PLN
Nasza cena 31,21 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: 25 lat niewinności - Głuszak Grzegorz

Historia, która wstrząsnęła Polską.Pierwsza szczera i wzruszająca rozmowa z Tomaszem Komendą. O tym, jak silnym trzeba być, by wytrzymać wyroki mediów, piekło polskiego więzienia, walkę o wolność i dobre imię.

Poznaj kulisy procesu Tomasza Komendy, w wyniku którego odebrano mu osiemnaście lat życia. Ujawniamy skandaliczne dokumenty, absurdalne zeznania świadków, nieporadne akty oskarżenia, których ofiarą padł niewinny chłopak z Wrocławia.To historia człowieka, który nie poddał się w walce z bezdusznym aparatem państwa. Stawił czoła systemowi, wobec którego przeciętny obywatel pozostaje bez szans.

Odkrywamy tajemnice, które miały nie ujrzeć światła dziennego. Dowiedz się, kto i jak rozbił prokuratorsko-sądowy układ. Przekonaj się, kto dotarł do prawdy o tragedii człowieka niesłusznie skazanego za gwałt i morderstwo.„Ta książka pozwala spojrzeć na sprawę z innej perspektywy, niż dotąd mieliśmy okazję. Jest nie tylko zapisem cierpienia niewinnego człowieka, ale także najlepszym dowodem w sprawie Tomasza Komendy. Pokazuje, jak kruche jest prawo w obliczu ludzkich zaniedbań”.

Prof. Zbigniew ĆwiąkalskiNa motywach książki powstał film, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2020 roku. W ekranie zobaczymy m.in.: Agatę Kuleszę, Magdalenę Różczkę, Jana Frycza, Andrzeja Konopkę i Dariusza Chojnackiego. W rolę Tomasza Komendy wcielił się niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach jak Chce się żyć czy serial Pułapka. Za kamerą stanął Jan Holoubek.


Szczegóły: 25 lat niewinności - Głuszak Grzegorz

Tytuł: 25 lat niewinności
Podtytuł: (okładka filmowa)
Autor: Głuszak Grzegorz
Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324072620
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Oprawa: miękka
Promocje