Wielki połów (BWR0811) Wiek: 14+

Gra

Wielki połów (BWR0811)
Wiek: 14+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650614840
  • Format: 31 x 22 x 8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 129,95 PLN
Nasza cena 97,50 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 129,95 PLN
Nasza cena 97,50 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wielki połów (BWR0811)

Zarzuć wędkę na zwycięstwo!Zmierz się z wartką rzeką, w której aż roi się od ryb. Do dyspozycji masz jedynie wędkę, kołowrotek i zestaw much. Czy uda Ci się zapanować nad prądem rzecznym, celnie zarzucić wędkę, spławić muchę i zwinąć linkę we właściwym momencie?Wielki połów to klimatyczna gra z popularną mechaniką push your luck polegającą na dobieraniu kości i korzystaniu z akcji na planszy kołowrotka. Choć zasady gry są proste (w swojej turze gracz wybiera kość i wykonuje 1 akcję), to zwycięstwo wymaga ułożenia przemyślanej strategii i korzystania z dodatkowych możliwości. Rozważnie planuj swoje tury i łącz akcje w niespodziewane kombinacje, a wysuniesz się na prowadzenie! Czy jesteś gotów wykazać się wędkarską finezją i zdobyć najbardziej ambitne osiągnięcia?Na czym to polega?

Wielki połów to gra z mechaniką dobierania kości, którą rozgrywa się na przestrzeni kilku rund. W każdej turze gracz dobiera kość z puli i wykonuje akcję: zarzuca wędkę, holuje rybę albo zwiększa swój poziom finezji. Wybór akcji jest bardzo ważny! Dzięki kościom o wysokich wartościach można rozgrywać silniejsze akcje, natomiast dzięki kościom o niskich wartościach – zdobywać dodatkowe tury. Gdy w puli nie będzie już kości, za pomocą rzutu tworzy się nową pulę, a gracz, który miał najmniejszą sumę oczek na swoich kościach w poprzedniej rundzie, rozpoczyna kolejną. Gra się kończy, gdy 1 z graczy złowi 7. rybę. Należy przyznać punkty za osiągnięcia i wyłonić zwycięzcę.Dlaczego pokochasz tę grę?

- Wielki połów to nie lada gratka dla wszystkich fanów gier typu euro. Jeśli jesteś mistrzem programowania akcji i optymalizacji kolejnych zagrań, z pewnością Ci się spodoba!

- Każda kolejna rozgrywka to odkrywanie nowych możliwości i okazja do testowania zupełnie innych niż do tej pory strategii.

- Zmienna sytuacja na planszy rzeki wraz z elementem losowym sprawiają, że nie ma mowy o dwóch identycznych partiach. Każda kolejna decyzja, jaką podejmujemy, całkowicie zmienia naszą zabawę.

- Dzięki wariantowi jednoosobowemu wybierzesz się na emocjonującą wyprawę w górę rzeki. Będzie ciężko, ale bardzo satysfakcjonująco! Zdobywaj cenne doświadczenie, odkrywaj malownicze łowiska i rozwijaj nowe umiejętności, aby zostać prawdziwym mistrzem wędkarstwa.Zawartość pudełka:

- dwustronna plansza rzeki

- 4 plansze kołowrotków

- 48 kart ryb

- 60 drewnianych znaczników brania

- płócienny woreczek

- drewniany znacznik zarzucania

- 16 kart kamieni

- 12 żetonów much

- 9 kości

- 7 kafelków brania

- 5 kafelków impetu

- 4 żetony hamulców

- 4 żetony finezji

- 4 karty zacięcia

- 8 kamieni z rozszerzenia "Mistrzowskie umiejętności"

- 2 kafelki impetu z rozszerzenia "Sucha mucha"

- 4 karty pomocy

- instrukcjaLiczba graczy: 1-4 osoby

Średni czas gry: ok. 40-90 minut

Wiek: 14+


Szczegóły: Wielki połów (BWR0811)

Nazwa: Wielki połów (BWR0811) Wiek: 14+
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650614840
Języki: polski
Format: 31 x 22 x 8 cm
Oprawa: pudełko
Promocje