Podaj Dalej! Bez cenzury Wiek: 18+

Gra

Podaj Dalej! Bez cenzury
Wiek: 18+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650614727
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-07-26)
Cena 119,95 PLN
Nasza cena 74,99 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 119,95 PLN
Nasza cena 74,99 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Podaj Dalej! Bez cenzury

Rysunkowy głuchy telefon w wersji dla dorosłych!

Bestsellerowa gra imprezowa powraca, tym razem w wersji dla dorosłych! Tu hasła kojarzą się tylko z jednym i są jeszcze trudniejsze do narysowania. Niezależnie, czy uda się Wam przekazać słowa dalej, czy też po drodze Wasze myślenie skręci w zupełnie nieznane rejony – z pewnością czeka Was mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy!Na czym to polega?

Podaj dalej! Bez cenzury to właściwie głuchy telefon, tyle że zamiast szeptać słowa do ucha naszym towarzyszom, będziemy musieli je dla nich narysować! Na początku gry każdy z graczy losuje jedno z haseł i rysuje jego interpretację w swoim notesie. Następnie obrazek ten przekazywany jest kolejnej osobie, która spróbuje odgadnąć, co przedstawia. Swoją odpowiedź zapisuje słownie i podaje notes dalej, a kolejny gracz musi narysować to, co zostało zapisane. I tak w kółko, póki notes do nas nie wróci – wtedy czeka nas zabawa z okrywaniem, gdzie po drodze zniknął pierwotny sens.Dlaczego pokochasz tę grę?

Wbrew pozorom do zabawy w Podaj dalej! Bez cenzury wcale nie potrzeba zdolności plastycznych! Prawdę mówiąc im gorzej rysujecie, tym więcej czeka Was śmiechu i zabawnych pomyłek!

Ta wyjątkowa gra imprezowa pozwala przełamać pierwsze lody i doskonale bawić się również tym, którzy nie przepadają za klasycznymi kalamburami i byciem w centrum uwagi.

Podaj dalej! Bez cenzury to jeszcze bardziej nieoczywiste hasła, a co za tym idzie jeszcze więcej zabawnych pomyłek! Nasza wyobraźnia będzie musiała wejść na najwyższe obroty, żeby odgadnąć, co też narysowali pozostali.Zawartość pudełka:

- 1200 haseł,

- 8 ścieralnych mazaków,

- 8 ściereczek,

- 8 zmazywalnych szkicowników,

- instrukcja,

- 8 podstawek pod piwo.Liczba graczy: 4-8

Czas rozgrywki: 20-30 min

Wiek: 18+


Szczegóły: Podaj Dalej! Bez cenzury

Nazwa: Podaj Dalej! Bez cenzury Wiek: 18+
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650614727
Oprawa: pudełko
Promocje