Zero zahamowań

Książka

Zero zahamowań

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788326845888
  • Ilość stron: 192
  • Format: 13.5x21.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,55 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,55 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zero zahamowań - Rusinek Michał

Wyobraźmy sobie, że z podręczników szkolnych znikają wiersze Adama Mickiewicza, a pojawiają się teksty utworów śpiewanych przez Zenka Martyniuka czy zespół Ich Troje. Co poeta chciał w nich powiedzieć? I co się dzieje, gdy te teksty wpadną w niepowołane ucho filologa, który w dodatku lubuje się w tropieniu pypciów językowych?Dowiedzą się Państwo, czytając ten zbiór felietonów:

co nam mówią piosenki disco polo ■ jak się śpiewa o seksie ■ o czym mówią piosenki serialowe ■ co można znaleźć w rapie i gatunkach pokrewnych ■ czym pobrzmiewają piosenki patriotyczne ■ o czym charczą heavymetalowcy ■ co słychać w piosence popularnej.Disco polo jest. Czy tego chcesz, czy nie, dopadnie cię. Książka ta pomoże oswoić niejednego demona.

Natalia Przybysz

 

Pan Michał Rusinek dysponuje kilkoma cechami, które mogą spowodować, że zostanie uznany za persona non grata w środowisku nowych elit. Jest kulturalny, wykształcony, dobrze wychowany, umie czytać i pisać, a nawet poprawnie mówić po polsku. W tej sytuacji może się wkrótce znaleźć poza nawiasem nowoczesnego społeczeństwa, a będąc poza nawiasem, może sczeznąć. Sczeźnięty Michał Rusinek jest widokiem przykrym. Apeluję więc do Szanownych Państwa, aby kupili i przeczytali, a jeśli komuś bardziej odpowiada inna kolejność, to przeczytali, a następnie kupili tę książkę.

Ostrzegam jednak, że dzięki niej to, co wydaje się oczywiste, może się stać nieoczywiste, a to już pierwszy krok, aby stanąć w kręgu osób podejrzanych.

Wojciech Mann


Szczegóły: Zero zahamowań - Rusinek Michał

Tytuł: Zero zahamowań
Autor: Rusinek Michał
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326845888
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 192
Format: 13.5x21.5cm
Oprawa: Twarda
Podobne do: Zero zahamowań - Rusinek MichałPromocje