Story Cubes (nowa edycja) Wiek: 6+

Gra

Story Cubes (nowa edycja)
Wiek: 6+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 3558380077169
  • Format: 17,1 x 8,8 x 2,4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 52,43 PLN
Nasza cena 37,48 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 52,43 PLN
Nasza cena 37,48 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Story Cubes (nowa edycja)

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam wiele radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to 9 estetycznie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji inspirujących do tworzenia własnych, oryginalnych opowieści!W zestawie podstawowym znajdziesz kości z uniwersalnymi symbolami nawiązującymi do życia codziennego.Na czym to polega?

Rzuć wszystkimi kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu..." lub, jeśli wolisz, "Pewnego razu...". Następnie opowiedz historię w oparciu o 9 obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!Dlaczego pokochasz tę grę?

- W Story Cubes nie ma sztywnych reguł, chodzi wyłącznie o dobrą zabawę przy tworzeniu opowieści. Możesz bawić się samodzielnie lub zaprosić do zabawy znajomych. Każde z Was może opowiadać własną historię lub zdanie po zdaniu konstruować jedną wspólną.

- Możliwości wykorzystania gry są praktycznie nieograniczone, dzięki czemu Story Cubes świetnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i naprawdę dużych grupach. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?

- Stworzone przez Rory'ego O'Connora, trenera kreatywności z Irlandii, Story Cubes okazały się nieocenioną pomocą dla nauczycieli i terapeutów, a jednocześnie znakomitym narzędziem do domowego rozwijania wyobraźni.

- Gra zdobyła wiele wyróżnień na całym świecie (m.in. Educational Toy of The Year 2012 w Australii czy Parent's Choice Award 2011 w USA), a w Polsce została nagrodzona prestiżowym tytułem Zabawki Roku 2017 przyznawanym przez portal Zabawkowicz.pl dla najbardziej wartościowych, mądrych i bezpiecznych zabawek i gier. Seria otrzymała również główną nagrodę w prestiżowym konkursie "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2017 r.Zawartość pudełka:

- 9 kości opowieści

- zasady gry

- metalowa puszkaLiczba graczy: 1 - bez ograniczeń

Średni czas gry: ok. 10 minut

Wiek: 6+


Szczegóły: Story Cubes (nowa edycja)

Nazwa: Story Cubes (nowa edycja) Wiek: 6+
Producent: Rebel
Seria: Story Cubes
Kod paskowy: 3558380077169
Format: 17,1 x 8,8 x 2,4 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.1 kg
Podobne do: Story Cubes (nowa edycja)Promocje