BrainBox - Matematyka dla najmłodszych Wiek: 5+

Gra

BrainBox - Matematyka dla najmłodszych
Wiek: 5+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650615090
  • Format: 12 x 12 x 12 cm
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 59,95 PLN
Nasza cena 46,46 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,95 PLN
Nasza cena 46,46 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: BrainBox - Matematyka dla najmłodszych

Wspólna zabawa - wspólna nauka podstaw matematyki!Chcesz ułatwić swojemu dziecku szkolny start? Szukasz narzędzia, które pozwoli maluchowi w formie zabawy przyswoić podstawowe pojęcia matematyczne? Zajrzyj do pudełka BrainBox - Matematyka dla najmłodszych, gdzie znajdziesz zadania związane z liczeniem do 20, prostym dodawaniem i odejmowaniem, podstawowymi wagami, miarami itp.Czym jest BrainBox?

To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju.Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.Na czym to polega?

- Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.

- Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).

- Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.

- Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.

- Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!Dlaczego pokochasz tę grę?

- To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin.

- Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią doskonałe rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu.

- BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron.

- Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.Zawartość pudełka:

- karta z zasadami

- 55 kart

- klepsydra

- kostkaLiczba graczy: 1

Średni czas gry: ok. 10 minut

Wiek: 5+


Szczegóły: BrainBox - Matematyka dla najmłodszych

Nazwa: BrainBox - Matematyka dla najmłodszych Wiek: 5+
Producent: Rebel
Seria: BrainBox
Kod paskowy: 5902650615090
Format: 12 x 12 x 12 cm
Podobne do: BrainBox - Matematyka dla najmłodszychPromocje