BrainBox - Matematyka Wiek: 7+

Gra

BrainBox - Matematyka
Wiek: 7+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650615106
  • Format: 12 x 12 x 12 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 62,95 PLN
Nasza cena 50,79 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 62,95 PLN
Nasza cena 50,79 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: BrainBox - Matematyka

Wspólna zabawa - wspólna nauka matematyki!Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox - Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć.Czym jest BrainBox?

To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju.Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.Na czym to polega?

1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.

2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).

3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.

4. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.

5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!Dlaczego pokochasz tę grę?

- To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin.

- Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią doskonałe rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu.

- BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron.

- Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.Zawartość pudełka:

- karta z zasadami

- 55 kart

- klepsydra

- kostkaLiczba graczy: 1

Średni czas gry: ok. 10 minut

Wiek: 7+


Szczegóły: BrainBox - Matematyka

Nazwa: BrainBox - Matematyka Wiek: 7+
Producent: Rebel
Seria: BrainBox
Kod paskowy: 5902650615106
Format: 12 x 12 x 12 cm
Oprawa: pudełko
Podobne do: BrainBox - MatematykaPromocje