Modelki z Dubaju

Książka

Modelki z Dubaju

  • Wydawnictwo: Prószyński Media
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788382340198
  • Ilość stron: 320
  • Format: 14.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 26,78 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,99 PLN
Nasza cena 26,78 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Modelki z Dubaju - Margielewski Marcin

Szokująca opowieść dziewczyny, która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju.Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową, wstrząsającą historią.Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same.

Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn, która w nim pracowała, pokazuje, co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”, gdy nikt nie widzi.

To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami, o pułapkach, jakie zastawiają na dziewczyny, i o traumach, jakie stają się ich udziałem. O cenie, jaką płaci się za marzenia i naiwność, ale też o kobiecości, która dla jednych bywa przekleństwem, a dla innych niedoścignionym marzeniem.Ta książka otwiera serię "Niewolnicy" opowiadającą o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.Marcin Margielewski - pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: "Jak podrywają szejkowie" (2019), "Była arabską stewardesą" (2019), "Zaginione arabskie księżniczki' (2020), "Tajemnice hoteli Dubaju" (2020) i "Urodziłam dziecko szejka" (2020).Szczegóły: Modelki z Dubaju - Margielewski Marcin

Tytuł: Modelki z Dubaju
Autor: Margielewski Marcin
Wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN: 9788382340198
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 320
Format: 14.0x20.5cm
Oprawa: Miękka
Podobne do: Modelki z Dubaju - Margielewski MarcinPromocje