Gra
  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650614314
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
poniedziałek (2021-04-19)
Cena 115,46 PLN
Nasza cena 82,50 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 115,46 PLN
Nasza cena 82,50 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Imago Family - Shingo Fujita, Motoyuki Ohki, Hiromi Oikawa, Shotaro Nakashima

Nietypowe kalambury dla całej rodziny!

Wspieraj kreatywność i rozwój wyobraźni dzięki zupełnie nowej odsłonie popularnej gry kalamburowej. Imago Family to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Podczas zabawy naszym zadaniem jest pokazywanie oraz odgadywanie wylosowanych haseł. Jednak informacje będziemy przekazywali bez mówienia, gestów i rysowania!Na czym to polega?

    Gracz, który będzie przekazywał informację pozostałym, wybiera jedną z dostępnych kart Enigm. Na początku czyta głośno wskazówkę znajdującą się na jej grzbiecie, a następnie wybiera jedno z haseł znajdujących się na drugiej stronie.

    Aby przekazać wybrane słowo, będziemy korzystali z przezroczystych kart z grafikami. Zawierają one proste, kolorowe symbole, które musimy połączyć w taki sposób, by pozostali gracze domyślili się, o co nam chodzi. Karty możemy dowolnie łączyć nakładając jedne na drugie, a także poruszając nimi.

    Gdy na stole pojawi się druga karta podpowiedzi, gracze mogą odgadywać. Osoba, która jako pierwsza poda poprawne hasło, a także pokazujący, otrzymują po jednym punkcie.Dlaczego pokochasz tę grę?

    Kreatywność to jedna z najbardziej cenionych cech – jej rozwijanie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Kalambury oparte o wykorzystanie nietypowych elementów i znalezienie dla nich nowego zastosowania, doskonale rozwijają nieszablonowe myślenie.

    Kategorie i hasła w tej wersji Imago zostały tak wybrane, by być zrozumiałe dla najmłodszych. Dodatkowo w każdej kategorii znajdują się hasła oznaczone gwiazdką – są one szczególnie proste. Dzięki temu dziecko już od początku może samo sprawdzić się w roli podpowiadającego.Zawartość pudełka:

- 60 przezroczystych kart,

- 120 dwustronnych kart Enigm,

- 24 znaczniki,

- plansza,

- instrukcja.Liczba graczy: 3-8 osób

Czas rozgrywki: ok. 30 min

Wiek: 8+Szczegóły: Imago Family - Shingo Fujita, Motoyuki Ohki, Hiromi Oikawa, Shotaro Nakashima

Nazwa: Imago Family Wiek: 8+
Autor: Shingo Fujita, Motoyuki Ohki, Hiromi Oikawa, Shotaro Nakashima
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650614314
Oprawa: pudełko
Promocje

Inne pozycje tego autora: Shingo Fujita, Motoyuki Ohki, Hiromi Oikawa, Shotaro Nakashima (1)