Slow sex. Uwolnij miłość wyd. II

,

Książka

Slow sex. Uwolnij miłość
wyd. II

,

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788326841217
  • Ilość stron: 560
  • Format: 13,5 x 21 cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Jutro (środa 2021-03-03)
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 32,43 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 44,99 PLN
Nasza cena 32,43 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Slow sex. Uwolnij miłość - Rydlewska Hanna,Niedźwiecka Marta

Udany seks to źródło energii, wyraz uczuć pomiędzy ludźmi. Wykorzystaj metody slow sex, by żyć szczęśliwiej.Nowe wydanie bestsellerowego poradnika zostało poszerzone o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, tempo życia, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Czym jest kink, a czym BDSM i jak realizować je bezpiecznie oraz czym się różnią od stereotypów rodem z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?Dziś, gdy zmagamy się z problemami osobistymi, ekonomicznymi, politycznymi, boimy się przyszłości, a nie potrafimy być „tu i teraz” i tęsknimy za dotykiem, nasze relacje są w kryzysie lub od nich stronimy, slow sex może dostarczyć cennych wskazówek i zainspirować do zmian.Rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach i psycholożką to pikantna, momentami bardzo zabawna opowieść przeplatana ćwiczeniami budującymi świadome podejście do ciała, relacji i erotyki. Opowieść, która może przekonstruować twoją seksualność i pomóc odnaleźć drogę do satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.„Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, Ślepe w porywach... Tymczasem ciało to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa”.

- Grażyna Plebanek, pisarka„To wyjątkowa książka o tym, jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków”.

- Manuela Gretkowska, pisarka„Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności”.

- Andrzej Depko, seksuologSzczegóły: Slow sex. Uwolnij miłość - Rydlewska Hanna,Niedźwiecka Marta

Tytuł: Slow sex. Uwolnij miłość
Podtytuł: wyd. II
Autor: Rydlewska Hanna, Niedźwiecka Marta
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326841217
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 560
Format: 13,5 x 21 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Promocje

Inne pozycje tego autora: Rydlewska Hanna,Niedźwiecka Marta (1)