Zew przygody (BGCTA01PL) Wiek: 12+

Gra

Zew przygody (BGCTA01PL)
Wiek: 12+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 3558380079958
  • Format: 30 x 23 x 8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-07-26)
Cena 159,95 PLN
Nasza cena 120,01 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 159,95 PLN
Nasza cena 120,01 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zew przygody (BGCTA01PL)

Zostań kowalem własnego losu!Zrób pierwszy krok w stronę niezwykłej przygody i weź udział w rozgrywce łączącej umiejętne wykorzystywanie okazji, zarządzanie losowością oraz snucie opowieści. Podejmuj kolejne wyzwania, zdobywaj umiejętności oraz doświadczenie i pamiętaj: to Ty tworzysz swoją unikalną historię!W grze Zew przygody gracze rywalizują ze sobą, tworząc postacie ze świata fantasy. Rozgrywka polega na zagrywaniu kart, podejmowaniu wyzwań i decydowaniu, czy podążać za ścieżką światłości czy mroku. Do rozgrywki zamiast kości używamy specjalnych run.Na czym to polega?

- Stwórz bohatera. Rozpocznij opowieść o swojej postaci od wyboru kart pochodzenia, motywacji i przeznaczenia. Za każdym razem, gdy Twój bohater zdobędzie nową cechę, pozyska sojusznika lub sprosta wyzwaniu, dołóż na swoją planszetkę opowieści odpowiednią kartę.

- Wybierz drogę. Rozwijaj swoją postać i zdobywaj punkty przeznaczenia, podejmując wyzwania, a następnie rzuć runami, by sprawdzić, czy im sprostałeś. Użyj mrocznych run i zwiększ swoją szansę na sukces, ale pamiętaj, że moralność Twojej postaci zmaleje!

- Wypełnij przezaczenie. Zagrywaj karty bohaterów i antybohaterów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i utrudnić rozgrywkę pozostałym graczom. Stań do walki z okrutnymi wrogami. Zdobądź jak najwięcej punktów przeznaczenia i zostań zwycięzcą, a następnie wysłuchaj niesamowitych opowieści o losach bohaterów wszystkich graczy.Dlaczego pokochasz tę grę?

- Zew Przygody to gra łącząca wiele znaczących decyzji z zarządzaniem losowością, wkradającą się podczas realizowania wyzwań. Dzięki temu mamy wpływ na to, jak potoczą się losy naszej postaci, ale zawsze możemy zostać zaskoczeni niespodziewanymi okolicznościami.

- Dzięki elementom związanym z opowiadaniem historii, klimat Zewu przygody jest wyraźnie odczuwalny, a uczestnicy mają okazję przeżyć prawdziwą przygodę.

- Gra zawiera również wariant solo oraz tryb kooperacji.Zawartość pudełka:

- 45 kart postaci

- 91 kart opowieści

- 44 kart bohaterów i antybohaterów

- 4 maty

- 24 akrylowe runy

- 40 żetonów doświadczenia

- 11 zadań

- instrukcjaLiczba graczy: 1-4 osoby

Średni czas gry: ok. 30-60 minut

Wiek: 12+


Szczegóły: Zew przygody (BGCTA01PL)

Nazwa: Zew przygody (BGCTA01PL) Wiek: 12+
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380079958
Format: 30 x 23 x 8 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.12 kg
Promocje