Kwitnący umysł. O uzdrawiającej mocy natury

Książka

Kwitnący umysł. O uzdrawiającej mocy natury

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 978-83-268-4572-7
  • Ilość stron: 380
  • Format: 13.5x21.0 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 31,92 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 44,99 PLN
Nasza cena 31,92 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kwitnący umysł. O uzdrawiającej mocy natury - Stuart-Smith Sue

Inspirująca i krzepiąca opowieść wybitnej psychoterapeutki i zapalonej ogrodniczki

o uzdrawiającym wpływie przyrody na nasze życie.Najmądrzejsza książka, jaką czytałem od wielu lat. O wiele więcej niż książka ogrodnicza, o wiele więcej niż poradnik psychologiczny. To całkowicie przekonująca opowieść o tym, jak poprzez naturę niespokojne umysły mogą odbudować się na nowo, odzyskując nadzieję i wiarę w siebie. Gorąco polecam.

Stephen FryO ogrodach myślimy często jak o schronieniu, miejscu, w którym można zapomnieć o troskach całego świata i uciec od „prawdziwego” życia. Ale to wcale nie jest ucieczka. Gdy nasze ręce zanurzają się w ziemi, gdy w niej grzebiemy, sadzimy, pielimy, zbieramy plon jesteśmy tak blisko esencji życia, jak w żadnej innej naszej aktywności. Włączamy się w naturalny cykl życia, w którym zniszczenie i rozkład są zawsze zapowiedzią odrodzenia i odnowy. Dlatego uprawianie roślin w ogrodzie, ogródku, a nawet w doniczce może być głębokim, odnawiającym przeżyciem – mówi nam Sue Stuart-Smith. Jej fascynująca

książka „Kwitnący umysł” przedstawia nowe spojrzenie na siły natury, które mogą zmienić ludzkie życie. Łącząc osobistą pasję ze współczesną neuronauką, psychiatrią i historią ogrodów, pokazuje, jak uprawiając rośliny oraz utrzymując intensywny fizyczny kontakt z naturą, możemy odnaleźć lepszych, zdrowszych, pełniejszych i szczęśliwszych siebie.

„Kwitnący umysł” to niezbędna i praktyczna książka nie tylko dla tych, którzy już stworzyli i pielęgnują własne ogrody, ale także fascynująca lektura dla osób poszukujących satysfakcjonującego życia.


Szczegóły: Kwitnący umysł. O uzdrawiającej mocy natury - Stuart-Smith Sue

Tytuł: Kwitnący umysł. O uzdrawiającej mocy natury
Autor: Stuart-Smith Sue
Wydawnictwo: Agora
Kod paskowy: 9788326845727
ISBN: 978-83-268-4572-7
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 380
Format: 13.5x21.0 cm
Oprawa: twarda
Promocje

Inne pozycje tego autora: Stuart-Smith Sue (1)