FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi

Książka

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi

  • Wydawnictwo: Otwarte
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 978-83-8135-095-2
  • Ilość stron: 440
  • Format: 13.5x21.0 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-12-06)
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 38,55 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,99 PLN
Nasza cena 38,55 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi - Falk Christian

W mojej sportowej karierze rozmawiałem z bardzo wieloma dziennikarzami. Christian Falk to szczególna postać dziennikarstwa sportowego, która nie tylko doskonale potrafi oddać piłkarskie emocje, ale stanowi też przykład rzetelności zawodowej i prawdziwej pasji do piłki, łączącej wszystkich fanów tego sportu.

Robert LewandowskiOd ponad 20 lat jako reporter sportowy zajmuję się drużyną Bayernu i reprezentacją narodową Niemiec. Jak nikt inny miałem okazję obserwować złotą erę Bayernu Monachium, podziwiać grę i karierę piłkarzy Bastiana Schweinsteigera, Philippa Lahma, Lukasa Podolskiego i Roberta Lewandowskiego.Dobrze wiem, co czuje człowiek, na którego nawrzeszczy menedżer klubu. Znam uczucie lepkości, jakie pojawia się, gdy gwiazda Bayernu zafunduje ci prysznic z piwa lub gdy padasz ofiarą żartów Francka Ribery. Przekonałem się też, że nie masz szans, gdy Lukas Podolski chce ci zafundować kąpiel w basenie.W książce otwieram przed wami drzwi do twierdzy bawarskich gigantów. Ujawniam nowe fakty i przytaczam historie z pierwszej ręki, oddając głos gwiazdom bawarskiej superpotęgi.

Christian FalkFalk i ja zawsze mieliśmy ze sobą dobry i profesjonalny kontakt. Znamy się od ponad 16 lat i oczywistą rzeczą jest, że czasami pojawiały się różnice zdań dotyczące jego pracy reporterskiej. Taka jest cena tego biznesu. Podobnie nie da się uniknąć

różnych żartów, jak na przykład wtedy, gdy wrzuciłem go do basenu.

Lukas PodolskiChristian Falk towarzyszył mojej karierze od momentu, gdy zacząłem trenować jako zawodowy piłkarz. To prawda, że nasze opinie często się różniły. Ale tak właśnie kłócą się Bawarczycy.

Bastian SchweinsteigerSzczegóły: FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi - Falk Christian

Tytuł: FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi
Autor: Falk Christian
Wydawnictwo: Otwarte
Kod paskowy: 9788381350952
ISBN: 978-83-8135-095-2
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 440
Format: 13.5x21.0 cm
Oprawa: twarda
Promocje