Terapeutka

Książka

Terapeutka

  • Wydawnictwo: Albatros
  • Rok wydania: 2021
  • EAN: 9788382154115
  • Ilość stron: 384
  • Format: 13,5 x 20,5 cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-05-17)
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 31,59 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 31,59 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Terapeutka - B.A. Paris

Najnowsza książka autorki „Za zamkniętymi drzwiami”.Autorka czterokrotnie nominowana do Bestsellera empiku.Trzykrotna finalistka plebiscytu Książka Roku portalu lubimyczytać.pl.Tylko w Polsce jej powieści sprzedały się w nakładzie miliona egzemplarzy!Na tym osiedlu wszystko jest doskonałe. Nawet zbrodnia…Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić. Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…B.A. Paris była czterokrotnie nominowana do BESTSELLERA EMPiKu (jej książki trafiły na listę bestsellerów EMPiKu w sumie aż 91 razy!) i trzykrotnie znalazła się w finale plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.pl.„Jedyne, co może mnie oderwać od pisania – nowa książka B.A. Paris!”

- Remigiusz Mróz„Wybornie utkana pajęcza sieć kłamstw!”

- Jane Corry, bestsellerowa autorka thrillera „I Made a Mistake”„Mroczna i pełna napięcia historia, na którą składają się podejrzenia, zdrady i mroczne sekrety kryjące się tuż pod powierzchnią pozornie idealnego życia na przedmieściach”.

- TM Logan, bestsellerowy autor powieści „The Catch”„Wymarzony dom Alice kryje sekret niczym z nocnego koszmaru. Nowy, niesamowicie wciągający thriller B.A. Paris połknęłam, niemal dławiąc się z ciekawości”.

- Louise Candlish, bestsellerowa autorka thrillera „The Other Passenger”„B.A. Paris z każdą kolejną książką jest coraz lepsza. Ależ to się czyta!”

- Mel McGrath, bestsellerowa autorka powieści „The Guilty Party”„Sekrety, kłamstwa, paranoja i niepokojące uczucie klaustrofobii w zamkniętej społeczności podmiejskiego osiedla. Ta powieść jest aż gęsta od suspensu!”

- Kia Abdullah, autorka książki „Truth Be Told”„Nie mogłam się oderwać! Całkowicie pochłonęła mnie ta kręta sieć tajemnic przenikająca złowrogą, zamkniętą społeczność!”

- Roz Watkins, autorka książki „Cut to the Bone”


Szczegóły: Terapeutka - B.A. Paris

Tytuł: Terapeutka
Autor: B.A. Paris
Wydawnictwo: Albatros
Kod paskowy: 9788382154115
Tytuł oryginału: The Therapist
Tłumacz: Maria Gębicka-Frąc
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 384
Format: 13,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Promocje