Karmię piersią, jem zdrowo. Poradnik dietetyczny w laktacji

Książka

Karmię piersią, jem zdrowo. Poradnik dietetyczny w laktacji

  • Wydawnictwo: Oficyna 4EM
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 978-83-66242-56-2
  • Ilość stron: 240
  • Format: 16.8x21.5 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,05 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,05 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Karmię piersią, jem zdrowo. Poradnik dietetyczny w laktacji - Opracowanie zbiorowe

Książka, którą powinna przeczytać każda świeżo upieczona mama!

Autorki w łatwy i przystępny sposób opisują mechanizm laktacji, to, skąd bierze się mleko w piersiach oraz jak postępować po urodzeniu dziecka, by z powodzeniem karmić je piersią przez długie miesiące. Po przeczytaniu tej książki będziesz świadomą kobietą, która znając wartość swojego pokarmu, jest odporna na wszelką pojawiającą się krytykę. Pytania: „Czy masz wystarczająco dużo mleka w piersiach?”, „Czy Ania/Jaś się najada?”, „Dlaczego dziecko nie przesypia całej nocy?” już nie podadzą w wątpliwość twoich matczynych umiejętności. Sercem książki są rozdziały poświęcone wpływie diety mamy na powstający pokarm. Temat, na którym rzekomo zna się każda babcia, ciocia, każdy wujek i każda sąsiadka. Koniec z tym! Teraz to ty będziesz wiedziała najlepiej, co z twojej diety naprawdę może zaszkodzić dziecku, a co jest zaleceniem wyssanym z palca. Autorki – jako matki i jako dietetyczki – wspierają, radzą i dzielą się swoim doświadczeniem z tego niesamowitego okresu. W książce znajdziesz też smaczne i – co najważniejsze – szybkie i proste w wykonaniu przepisy na posiłki dla mamy oraz całej rodziny.Kompleksowy poradnik dla każdej świeżo upieczonej mamy! Warto po niego sięgnąć nawet już podczas ciąży. Autorki w prosty sposób opisują proces laktacji i podpowiadają jak radzić sobie z pojawiającymi się w tym czasie z typowymi trudnościami i niepokojami. Wyjaśniają także w jaki sposób świeżo upieczona mama powinna komponować swoje posiłki i obalają mity o „diecie kobiety karmiącej”. W książce nie zabrakło oczywiście przepisów.

Ta książka z pewnością powinna być kompendium wiedzy dostępnym w każdej szkole rodzenia oraz na oddziałach położniczych. To także pozycja obowiązkowa dla mam i babć, które chcą wspierać kobietę w nowym etapie życia.

Izabela Dembińska, położna, autorka bestsellerowych poradników „Rodzić można łatwiej” i „Pierwsze chwile z noworodkiem”Właśnie zaczynasz swoją przygodę z karmieniem piersią? Już nie musisz słuchać porad cioć i koleżanek. „Karmię piersią, jem zdrowo” to pierwsza książka, która w fachowy sposób łamie wszystkie dietetyczne tabu na temat diety matki karmiącej. A do tego znajdziecie w niej kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów. Jest więc nie tylko mądrze, lecz także smacznie!

Magdalena Bury, dziennikarka „Hello Zdrowie”, doceniana w konkursie „Dziennikarz Medyczny Roku”


Szczegóły: Karmię piersią, jem zdrowo. Poradnik dietetyczny w laktacji - Opracowanie zbiorowe

Tytuł: Karmię piersią, jem zdrowo. Poradnik dietetyczny w laktacji
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Oficyna 4EM
Kod paskowy: 9788366242562
ISBN: 978-83-66242-56-2
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 240
Format: 16.8x21.5 cm
Oprawa: twarda
Promocje

Inne pozycje tego autora: Opracowanie zbiorowe (20)