Career Paths. Dentistry SB + DigiBook

, ,

Career Paths. Dentistry SB + DigiBook

, ,

  • Producent: Express Publishing
  • ISBN: 9781471562563
  • Format: 295x210x6 mm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 66,00 PLN
Nasza cena 61,81 PLN
Oszczędzasz 6%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 66,00 PLN
Nasza cena 61,81 PLN
Oszczędzasz 6%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Career Paths. Dentistry SB + DigiBook - Virginia Evans, Jenny Dooley, James Caldwell DDS

Dentistry z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako stomatolodzy, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: uzębienie, higienia jamy ustnej, leczenie zębów i inne zabiegi stomatologiczne, ortodoncja, stomatologia dziecięca.
Przykładowe strony

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.
Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1

Opis serii Career Paths: Career Paths to seria publikacji dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.


Szczegóły: Career Paths. Dentistry SB + DigiBook - Virginia Evans, Jenny Dooley, James Caldwell DDS

Tytuł: Career Paths. Dentistry SB + DigiBook
Autor: Virginia Evans, Jenny Dooley, James Caldwell DDS
Producent: Express Publishing
ISBN: 9781471562563
Format: 295x210x6 mm
Oprawa: broszurowa
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Virginia Evans, Jenny Dooley, James Caldwell DDS (1)