Książka
  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788326837289
  • Ilość stron: 352
  • Format: 13.5x21.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,55 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,55 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zimny trop - Dębska Beata, Dębski Eugeniusz

Zimne tropy, zimne trupy i jedyny facet, któremu zależy na odkryciu prawdy…Tomek Winkler, prywatny detektyw z Wrocławia, jeszcze nie wydobrzał po ostatniej makabrycznej sprawie, gdy na jego biurku ląduje kolejne zlecenie. Tym razem zatrudnia go nie kto inny jak Roma Wiśniowiecka, sarkastyczna emerytka i znawczyni dobrego koniaku, a prywatnie… jego własna babcia.    W urokliwym kurorcie zniknął bez śladu jej znajomy – starszy pan, któremu na pewno nikt nie życzyłby źle, prawda? Winkler ma odmienne zdanie. Jednak tropy ciągle zasypuje śnieg, a byli koledzy z policji wcale nie zamierzają ułatwiać śledztwa. Echa poprzedniej sprawy nie ucichły i zdecydowanie nie wszystkim podoba się, że Winkler ostatnim razem wyszedł z tarapatów cało. Może więc teraz trzeba dopomóc pechowi?Beata i Eugeniusz Dębscy w drugim tomie swojego kryminalnego cyklu zgrabnie budują nową historię, w której intryga sensacyjna przeplata się z obyczajową, a ludzki los jest bardziej powikłany niż niejeden zbrodniczy plan.Okazuje się, że tajną bronią detektywa oprócz przenikliwego umysłu może być jego… babcia. Tajną bronią Dębskich jest na pewno wartka akcja, humor i Tomasz Winkler we własnej osobie!

Tomasz Duszyński, pisarz, scenarzystaDuet Winkler i babcia Roma jest fenomenalny! Ich dialogi są rewelacyjnie skrojone, podszyte ironią, sarkazmem i okraszone złośliwymi docinkami. Nie ma mowy, żebyście ich nie pokochali.

Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.plEugeniusz Dębski ma na swoim koncie przeszło 100 opowiadań i ponad 20 powieści, z których część doczekała się przekładów na języki rosyjski, czeski, węgierski i niemiecki. Uhonorowany Śląkfą, był też kilkukrotnie nominowany do Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody dla twórców literatury fantastycznej.Beata Dębska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na co dzień prowadzi biuro doradztwa podatkowego. Oboje mieszkają we Wrocławiu, gdzie rozgrywa się także akcja powieści.


Szczegóły: Zimny trop - Dębska Beata, Dębski Eugeniusz

Tytuł: Zimny trop
Autor: Dębska Beata, Dębski Eugeniusz
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326837289
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 352
Format: 13.5x21.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Podobne do: Zimny trop - Dębska Beata, Dębski EugeniuszPromocje