Próbowanie

Książka

Próbowanie

  • Wydawnictwo: Levyz
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 9788366633070
  • Ilość stron: 48
  • Format: 22.0x26.6cm
  • Oprawa: Twarda z obwolutą
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2022-01-18)
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 35,59 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 44,99 PLN
Nasza cena 35,59 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Próbowanie - Kobi Yamada

„Współczesna klasyka” – tymi słowami amerykańcy recenzenci określili książkę Kobiego Yamady. To opowieść o chłopcu, który każdego dnia marzy, żeby tworzyć piękne rzeczy, ale zwątpienie w siebie powstrzymuje go przed podjęciem działania. Za namową rzeźbiarza młody człowiek postanawia jednak spróbować. Niestety efekty jego pracy przynoszą tylko rozczarowanie.

Książka napisana prostym językiem, z przesłaniem czytelnym dla każdego: porażka nie oznacza wstydu; jeśli potraktujesz swoje porażki z miłością, przemienisz je w coś niezwykłego.„Próbowanie” to także książka dla starszych i bardziej wymagających czytelników. Ci docenią formę w duchu dialogów sokratycznych oraz vintage ilustracje autorstwa Elise Hurst – artystki kreującej światy, które czujemy, że znamy, nastrojem przypominające Opowieści z Narnii. A co najważniejsze – pojmą głębię przesłania, bo „Próbowanie” to też książka o sile charakteru.Tytuł nagrodzony prestiżowymi nagrodami: Nautilus Gold Winner, Christopher Award i Silver Moonbeam Award Winners.Kobi Yamada jest mężem, tatą, prezesem firmy specjalizującej się w tworzeniu unikatowych prezentów, autorem bestsellerów sprzedanych w wielomilionowych nakładach.

Książka wydrukowana w Polsce na wzór oryginalnego projektu autora.Dla mnie „Próbowanie” jest klejnotem znalezionym na pograniczu przeszłości i przyszłości literatury dla dzieci. Robiąc ukłon w stronę klasyki, Kobi Yamada wyprzedził trendy. To też lektura konieczna tu i teraz. Antidotum na panującą tyranię sukcesu i perfekcji, jak i czuły głos, który mówi: jesteś wystarczający/wystarczająca. — Anna Kmiecik, wydawczyni, psycholożkaRekomendowany wiek: 7–12 lat.


Szczegóły: Próbowanie - Kobi Yamada

Tytuł: Próbowanie
Autor: Kobi Yamada
Wydawnictwo: Levyz
ISBN: 9788366633070
Tytuł oryginału: Trying
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Anna Kmiecik
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 48
Format: 22.0x26.6cm
Oprawa: Twarda z obwolutą
Podobne do: Próbowanie - Kobi YamadaPromocje