loading
Status zamówienia
61 651 55 95
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta?
Zarejestruj się
44.27 Geografia Nowa Era

Nowa Teraz matura. Geografia. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony. 2024/2025

Wydawnictwo: Nowa Era
Oprawa: Miękka
44,27 zł
Wysyłka: 2-3 dni robocze
+ czas dostawy
Kup teraz,
Zapłać za 30 dni

Opis

Zbiór zadań maturalnych „NOWA Teraz matura. Fizyka” umożliwia ćwiczenie rozwiązywania różnego typu zadań maturalnych i pracę z arkuszem. Pomaga oswoić się z formą egzaminu. Zgodny z uszczuploną podstawą programową.
  • Kompletna baza ćwiczeniowa z optymalną liczbą wszystkich typów zadań maturalnych, spójna z podziałem treści w vademecum
  • Przykłady zadań maturalnych rozwiązanych krok po kroku, z komentarzami i zadaniami analogicznymi
  • Praktyczne Wskazówki do rozwiązywania zadań wraz z przykładami
  • Jak rozumieć polecenia – analiza czasowników operacyjnych w poleceniach
  • Oznaczenie zadań często występujących na maturze
  • Zadania CKE i arkusze maturalne
  • Dostęp do materiałów cyfrowych ułatwiających naukę rozwiązywania zadań i arkuszy maturalnych, m.in.: filmów z rozwiązaniami zadań i doświadczeniami, a także rozwiązań wszystkich zadań ze zbioru zadań maturalnych i dodatkowych arkuszy
NOWA Teraz matura. I wiesz, jak zdać maturę.

Dostęp do zasobów cyfrowych jest możliwy po rejestracji w aplikacji nowaterazmatura i aktywacji kodu dostępu z publikacji.

Kod umożliwia dostęp do materiałów od 1 września do 31 sierpnia następnego roku, niezależnie od dnia aktywacji.

Szczegóły

Tytuł
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
320
Format
21.0 x 29.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788326751417
Rodzaj
Ćwiczenia
EAN

Recenzje

Brak recenzji
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
44,27 zł
Kup teraz,
Dodałeś produkt do koszyka
Nowa Teraz matura. Geografia. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony. 2024/2025 - Mateusz Gański, Waldemar Siliczak, Feliniak Violetta
Mateusz Gański, Waldemar Siliczak, Feliniak Violetta
44,27 zł
Przejdź do koszyka
44,27 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Tami
O firmie
Dane firmowe
dobraksiazka.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO